Mecz przyjaźni

W sobotę 11.10.2014 o godz. 11.00 na  boisku, na Michalcach zostały rozegrane dwa  towarzyskie mecze pomiędzy ministrantami  i młodzieżą naszej parafii,          a Gośćmi z parafii Św. Michała Archanioła z Pawlikowic koło Wieliczki.  Nasze dwie drużyny tworzyli chłopcy ze szkoły podstawowej, czyli “młodziki” oraz “stara gwardia”- uczniowie liceum. (Było ciężko zebrać drużynę, więc licealistom pomagał na boisku ks. Andrzej).

Pierwszy mecz rozegrały starsze drużyny. Początkowo gra była spokojna, ministranci z Pawlikowic mieli problemy podejść pod naszą bramkę. Nasi piłkarze walczyli bardzo dzielnie. Po pierwszej połowie wynik był 2:0 dla naszych chłopaków. W drugiej połowie piłkarze z Pawlikowic trochę obudzili się, grali dużo lepiej niż w pierwszej połowie. Walka była zacięta !!!  Mecz zakończył się wynikiem 6:3, oczywiście dla nas.

Drugi mecz rozegrali się młodsi piłkarze. Niestety, pomimo dużego wkładu naszej drużyny przegraliśmy mecz 1-2.

Nie przejmujemy się jednak porażką, gdyż wiosną jedziemy do Pawlikowic, by rozegrać mecze rewanżowe.

Na zakończenie naszego spotkania ks. Andrzej ufundował pizzę dla wszystkich piłkarzy i kibiców.

Dziękujemy naszym Gościom z Pawlikowic oraz wiernym kibicom (scholce), którzy przyszli wspierać dopingiem naszych chłopaków.

Poprawiony (niedziela, 02 listopada 2014 21:26)