Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj3435
Wczoraj7014
W tygodniu29172
W miesiącu119066
Wszystkie2515908

Parafialna pielgrzymka do Wieliczki

 

Już po raz trzeci odbyła się parafialna pielgrzymka  do Kopalni Soli w Wieliczce. Uczestniczyło w niej 85 osób, głównie  z Pewli Małej i Pewli Ślemieńskiej.
Pielgrzymka rozpoczęła się od Drogi Krzyżowej, którą poprowadził ks. prob. K. Radzik. Następnie  pielgrzymi uczestniczyli w uroczystej  msza św., koncelebrowanej przez ks. K. Radzika i ks. A. Kolebuka.  Po odśpiewaniu I części Gorzkich Żali rozpoczęło się zwiedzanie trasy turystycznej. Zwieńczeniem pobytu w kopalni był poczęstunek w komorze Warszawa. Po wyjeździe na powierzchnię pielgrzymi nawiedzili kościół św. Klemensa w Wieliczce. Natomiast w drodze powrotnej zatrzymali się w Sieprawiu by pomodlić się w sanktuarium bł. Anieli Salawy
.

 

 

.

Poprawiony (piątek, 10 marca 2023 19:07)