W tygodniu19904

Intencje Modlitewne dla Róż Różańcowych

„Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka; jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła; jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca” (Jan Paweł II).

Intencje modlitwy Żywego Różańca

M A R Z E C  2024

Za wstawiennictwem Maryi modlimy się do Wszechmogącego Boga:

1. PAPIESKA INTENCJA MODLITEWNA
Módlmy się,  aby osoby, które w różnych częściach świata ryzykują życie dla Ewangelii, zarażały Kościół swoją odwagą i swoim misyjnym zapałem.

2. Parafialna intencja różańcowa Za młodzież. Módlmy się za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II za młodzież, aby dążenie do odniesienia sukcesu w życiu zasadzało się na wierze w Boga Najwyższego i zachowaniu wartości chrześcijańskich.

3. O dar życia wiecznego dla zmarłych członkiń z Róży  Świętego Józefa, zelatorki Barbary Duc. Członkowie tej Róży 19.III. w Uroczystość Św. Józefa mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

1. Śp. Adelajda Mikke

2. Śp. Stefania Mieszczak

3. Śp. Maria Harężlak

4. Śp. Maria Cul

5. Śp. Elżbieta Dłutko

6. Śp. Ludwina Stokłosa

7. Śp. Maria Kachel

8. Śp. Justyna Klecza

Odmawiamy 10. różańca – tajemnicę I –  Część bolesna

Ks. Kazimierz Radzik, moderator

Aby wzrastało poszanowanie przyrody, ze świadomością, że całe stworzenie jest dziełem Boga, powierzonym ludzkiej odpowiedzialności.

Poprawiony (czwartek, 29 lutego 2024 16:28)