Rekolekcje Anielskie

W 3 IX 5 IX w Domu Rekolekcyjnym Księży Michalitów w Rycerce Górnej odbyła się VI tura Anielskich Rekolekcji.

Sześćdziesiąt osób gorliwie trwało na modlitwie, pogłębiając swoją relację ze św. Michałem Archaniołem i aniołami.

„Św. Michale Archaniele defende nos in proelio” – walka duchowa – to temat tegorocznych anielskiech rekolekcji. Nauki wygłosił ks. Piotr Prusakiewicz CSMA, redaktor naczelny dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”.

Podczas rekolekcji uczestnicy mogli wysłuchać aż sześciu konferencji, odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, była tez codzienna Eucharystia oraz dwie nocne adoracje Najświętszego Sakramentu.

W rekolekcjach uczestniczyli również Czciciele św. Michała Arch. Z naszej parafii – Ludwina Boek, Lucyna i Sławomir Pronobis i B. i J. Piecha.

Poprawiony (niedziela, 12 września 2021 13:57)