Różaniec Rodziców za dzieci

W Różańcu Rodziców codziennie odmawiamy za nasze dzieci jedną dziesiątkę różańca, wspólnie z innymi rodzicami. Prosimy Boga o błogosławieństwo i ochronę dla naszych dzieci.

Koniecznie pamiętajmy, aby modlący się rodzice znali dokładnie te pięć konkretnych intencji ogólnych modlitwy i się    z nimi identyfikowali:

1. - o ochronę naszych dzieci przed złymi skutkami grzechów  rodziców;

2. - o pełnię błogosławieństwa Bożego dla naszych dzieci (również o to, aby trafiły w takie środowisko w którym najlepiej   się będą rozwijać);

3. - o uzdrowienie przyczyn grzechów, których skutki mogą dosięgnąć nasze dzieci, u rodziców i w środowisku;

4. - o rozwój tej formy modlitwy – aby jak najwięcej dzieci i rodziców   doświadczało jej zbawiennych skutków;

5. - w intencji Ojca Świętego i Jego intencjach oraz w intencji Kościoła Świętego.

Zelatorzy Róż Rodziców :

1. Iwona Wąsek Paweł Pronobis

Róża pw. M.B Oliwskiej

2. Barbara i Jacek Piecha

Róża pw. MB Królowej Rodzin

3. Czesława Kachel

Róża pw. Dzieciątka Jezus Koletańskiego

Poprawiony (piątek, 29 listopada 2019 18:56)