Oaza w naszej parafii

Wielkanoc 2015

Wielkanoc 2014

Dim lights

Miłość na czasie ……….. Pod tym hasłem ponad 70 młodych ludzi z różnych stron Polski zgromadziło się w Stalowej Woli, aby uczestniczyć w Oazie Modlitwy.

Spotkanie trwało od 18 do 20 października br., a moderatorem tego czasu był ks. Paweł Czyrek, michalita pracujący obecnie w Markach koło Warszawy.

Z całej polski przyjechali uczestnicy wspólnot oazowych prowadzonych przez księży michalitów: z Wołomina, Ząbek, Warszawy, Jasła, Pawlikowic, Miejsca Piastowego, Torunia, po raz pierwszy na takim spotkaniu, była młodzież z naszej parafii z ks. Andrzejem. Wszyscy przybyli po to, by wspólnie spędzić trzy dni na modlitwie i zabawie.

Punktem kulminacyjnym każdego dnia była uroczysta Eucharystia. Nie zabrakło także czasu na sprawowanie Liturgii Godzin, wspólne rozmowy i zabawę. Wszyscy zapewniali, że wezmą udział w toruńskiej Oazie Modlitwy, która już niebawem.

Adoracja Grobu Pańskiego

Dim lights

Poprawiony (poniedziałek, 23 maja 2016 19:34)