Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 216 gości 
Licznik odwiedzin
Dzisiaj3243
Wczoraj2750
W tygodniu19612
W miesiącu94400
Wszystkie2839894

Oaza w naszej parafii


Wielkanoc 2015

Dim lights

Wielkanoc 2014

Dim lights

Dim lights

Dim lights

Dim lights
http://youtu.be/ncG1ldjZPrg

Miłość na czasie ……….. Pod tym hasłem ponad 70 młodych ludzi z różnych stron Polski zgromadziło się w Stalowej Woli, aby uczestniczyć w Oazie Modlitwy.

Spotkanie trwało od 18 do 20 października br., a moderatorem tego czasu był ks. Paweł Czyrek, michalita pracujący obecnie w Markach koło Warszawy.

Z całej polski przyjechali uczestnicy wspólnot oazowych prowadzonych przez księży michalitów: z Wołomina, Ząbek, Warszawy, Jasła, Pawlikowic, Miejsca Piastowego, Torunia, po raz pierwszy na takim spotkaniu, była młodzież z naszej parafii z ks. Andrzejem. Wszyscy przybyli po to, by wspólnie spędzić trzy dni na modlitwie i zabawie.

Punktem kulminacyjnym każdego dnia była uroczysta Eucharystia. Nie zabrakło także czasu na sprawowanie Liturgii Godzin, wspólne rozmowy i zabawę. Wszyscy zapewniali, że wezmą udział w toruńskiej Oazie Modlitwy, która już niebawem.Dim lights


Dim lights

 

Dim lights


Adoracja Grobu Pańskiego

Dim lights

 

Dim lights


Poprawiony (poniedziałek, 23 maja 2016 19:34)