W tygodniu19115

„Wielka Pokuta” – pod takim hasłem 15 października br. w Pewli Małej odbędzie się dla tych co nie jadą na Jasną Górę, modlitwa przebłagalna za grzechy całego polskiego narodu i całej naszej parafii. Spotkajmy się na modlitewnym czuwaniu, aby wyprosić dla Polski i naszej Parafii przebaczenie i uzdrowienie oraz zburzyć mury zła i grzechu budowane w naszej Parafii przez pokolenia.

Czuwanie Modlitewne poprowadzi ks. Kazimierz Radzik proboszcz.

Dzisiaj, kiedy jesteśmy świadkami największego grzechu odwrócenia się i odejścia od Boga na całym świecie, ale również w naszym kraju, musimy stanąć do walki duchowej w przebłagalno - uwalniającej modlitwie. Chcemy to zrobić w naszej parafii, przy boku Boskiego serca Zbawiciela i Świętej Rodziny oraz pod skrzydłami Świętego Michała Archanioła. Pokuta i przebłaganie są nieodzownym warunkiem, aby otrzymać Boże Miłosierdzie.

Czuwanie Pokutne rozpocznie się o godz. 17.00 Nabożeństwem Różańcowym, następnie Msza św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu (Rachunek sumienia, Koronka Do Bożego Miłosierdzia, Modlitwa Uzdrowienia, błogosławieństwo Najświętszego  Sakramentem. Zakończymy Apelem Maryjnym.

Poprawiony (sobota, 22 października 2016 19:06)