Myśli ks. Henryka Skoczylasa

"Synu, to jest list do Ciebie od Tatusia" świadectwo Rafała Patyry

ZAKAZ DZIAŁALNOŚCI WSPÓLNOT „DOMY MODLITWY ŚW. JANA PAWŁA Il” ORAZ „KRÓLESTWO DWÓCH SERC JEZUSA I MARYI” NA TERENIE DIECEZJI ZAMOJSKO-LUBACZOWSKIEJ

CENTRUM DUCHOWOŚCI MICHALICKIEJ ZAPRASZA NA „REKOLEKCJE ANIELSKIE Z DZIEWIĘCIOMA CHÓRAMI”

P I E L G R Z Y M K A    P A R A F I A L N A
Świdnica – Wałbrzych – Krzeszów – Wambierzyce – Bardo Śl.
15 – 16 czerwca 2024 r.

Istnienie Boga

Tętno (2023) - film dokumentalny

Nowenna za dusze czyśćcowe  - możemy odmawiać      w dowolnym czasie przez cały rok

Historia objawień św. Michała Archanioła z Monte Saint’ Angelo

Kościół na Dworzyskach

Kaplica w Pewli Małej i jej fundatorzy

Program duszpasterski – materiały dla rodzin

Posługa egzorcystów w Diecezji Bielsko - Żywieckiej

Załącznik do uchwały KEP w sprawie ujednolicenia formuł modlitewnych

Podaję numer konta parafialnego.

Nr. Konta parafialnego:   52 8137 0009 0023 5486 2000 0010

• Jeżeli ktoś pragnie pomóc rodzinie w Syrii, to na przelewie zaznacza  - Aleppo.
  • Jeżeli ktoś chce pomóc w utrzymaniu kościołów i dzieł prowadzonych przez parafię to zaznacza na przelewie – na kościół.

Wiem, że każda rodzina, w tym trudnym czasie, liczy każdą złotówkę za nim ją wyda, dlatego tym bardziej dziękuję.

Bóg zapłać za modlitwę i wszelką pomoc.

Drodzy Parafianie!
Od samego początku włączyliśmy się jako Wspólnota parafialna do niesienia pomocy rodzinie w Syrii. Wybraliśmy drogę Jałmużny wielkopostnej w postaci składki podczas Gorzkich Żali. Przez dwa lata co miesiąc wysyłaliśmy 510 zł. za pośrednictwem Caritas Polska. Przekazaliśmy pomoc w kwocie 12.240 zł. Również w tym roku pomagamy kolejnej rodzinie w Syrii. Bóg zapłać za wrażliwe na cierpienia innych serca.

Więcej informacji na temat tej pomocy podaje nam Caritas Polska. Warto przeczytać Ks. Kazimierz Radzik, proboszcz

Informacje dla darczyńców Programu Rodzina-Rodzinie

Westchnienie:

Św. Michale Archaniele, zaprowadź nas przed sąd Boży, byśmy mogli razem z Tobą i wszystkimi aniołami wyśpiewywać Bogu wieczną chwałę.

Są katolicy, którym tylko niedzielna Msza św. nie wystarcza, którzy pragną czegoś więcej. W licznych wspólnotach dla każdego jest miejsce.

Bóg powołał mnie do życia, bym kiedyś u Jego boku miał udział w Jego miłości. Dlatego warto każdego dnia pytać siebie, w jaki sposób buduję relację z Bogiem. Dany mi tu na ziemi czas mam wykorzystać do tego, by zbliżać się ku Niemu, by dążyć do zjednoczenia się z Nim.

Jak realizuję to Boże wezwanie?

Dim lights

Poprawiony (wtorek, 23 kwietnia 2024 22:08)