Pielgrzymka parafialna  do Strachociny

Na początku października 56 osobowa grupa parafian i osób z sąsiednich miejscowości udała się na dwudniową pielgrzymkę autokarową. Pierwszym punktem wyjazdu był Szczepanów – miejsce urodzenia św. Stanisława Biskupa oraz Sanok. Potem pielgrzymi dotarli do Strachociny, miejsca urodzenia św. Andrzej Boboli, gdzie uczestniczyli w Eucharystii sprawowanej przez ks. Przemysława Piątka. Pierwszy dzień zakończył się posiłkiem i noclegiem w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym w Zboiskach. W drugi dzień po śniadaniu pielgrzymi udali się do Miejsca Piastowego, kolebki księży michalitów. Tam uczestniczyli we Mszy św. i zwiedzili muzeum bł. Ks. B. Markiewicza. W drodze powrotnej odwiedzili również Duklę i Dębowiec.

Poprawiony (piątek, 09 grudnia 2022 07:58)