W sobotę 4 lipca 2020 roku odbyła się V Pielgrzymka „Ze Świętym Michałem na Jasną Górę”. Spotkanie zgromadziło kilka tysięcy wiernych, którzy przybyli do Sanktuarium Narodu Polskiego, aby wzywać pomocy Księcia wojsk anielskich. Pielgrzymka rozpoczęła się od spotkanie z egzorcystą ks. Zbigniewem Baranem w Auli Ojca Kordeckiego. Następnie pielgrzymi przenieśli się do Bazyliki, aby tam w godzinach południowych powitać wierną kopię Figury św. Michała Archanioła z Gargano, która od siedmiu lat nawiedza parafie w Polsce i Europie. Natomiast po południu Ojciec generał D. W. przewodniczył uroczystej Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, Kazanie w czasie Eucharystii wygłosił ks. R. Ryndak. Później odbyło się nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów   z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.  W pielgrzymce wzięła udział delegacja Czcicieli z naszej parafii – Ludwina Boek, Janina Widuch i B. J. Piecha.

,

Poprawiony (wtorek, 07 lipca 2020 10:40)